Kosmetologia

Strona główna » Kosmetologia
Kosmetologia2018-07-19T16:09:01+00:00

Kosmetologia estetyczna

Infuzja tlenowa za pomocą hiperbarycznego tlenu to nowa, nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Bazuje ona na wprowadzaniu w skórę skoncentrowanych składników aktywnych. Zabieg przynosi efekt natychmiastowego odmłodzenia, wygładzenia i odświeżenia skóry.

Zobacz więcej
Peeling chemiczny jest zabiegiem polegającym na aplikacji jednej lub więcej substancji chemicznych powodujących przyspieszenie odnowy komórkowej. Jego natychmiastowe i widoczne działanie polega na (płytszym lub głębszym) złuszczeniu skóry, natomiast działanie długoterminowe powoduje regenerację skóry i produkcję nowego kolagenu, w wyniku czego skóra staje się nawilżona, bez zmarszczek, przebarwień i innych defektów.

Zobacz więcej
Podczas klasycznej mezoterapii igłowej kosmetyki wprowadzane są w głąb skóry poprzez mikronakłucia. Tymczasem w trakcie mezoterapii bezigłowej dochodzi do otwarcia kanalików w skórze za sprawą potencjałów elektrycznych, mezoterapia bezigłowa wykorzystuje bowiem w swoim działaniu zjawisko elektroporacji. W trakcie mezoterapii nie dochodzi do przerwania błon komórkowych, natomiast dzięki ultradźwiękom w tkankach powstaje nadciśnienie.

Zobacz więcej

Mikrodermabrazja jest najpopularniejszą metodą mechanicznego złuszczania naskórka. Zabieg polega na usunięciu warstw naskórka za pomocą urządzenia wyposażonego w głowice ścierające, pokryte diamentem.

Zobacz więcej

Opalanie natryskowe SunFX to propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną cieszyć się piękną opalenizną, zachowując młodość i zdrowie swojej skóry, bez ryzyka przedwczesnego starzenia się, alergii i nowotworów.

Zobacz więcej

Zabieg oxybrazji polega na złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą tlenu aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej. Oxybrazja przeznaczona jest dla każdego rodzaju skóry. Cechuje ją wysokie bezpieczeństwo, W przeciwieństwie do mikrodermabrazji mogą z niej korzystać również osoby z cerą wrażliwą, naczyniową i trądzikową.
 Może być stosowana w zabiegach na twarz i ciało.

Zobacz więcej

Peeling kawitacyjny to nowoczesna metoda wykorzystywana do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry, alternatywa dla tradycyjnej metody manualnego oczyszczania twarzy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych.

Zobacz więcej

Celem zabiegu jest wprowadzenie substancji aktywnych (leczniczych, kosmetycznych) w głębsze warstwy naskórka. Substancje te (witaminy, peptydy) poprzez wtłaczanie manualne tj. masaż przenikają w małym stopniu. Natomiast wtłaczane za pomocą ultradźwięków przekraczają barierę jaką jest płaszcz hydrolipidowy oraz błony komórkowe i wnikają do żywych warstw naskórka. Sonoforeza powodując mikro-masaż poprawia ukrwienie naskórka i regenerację uszkodzonych tkanek.

Zobacz więcej

Zabieg kosmetyczny, którego popularność niezmiennie rośnie, dzięki jego naturalnym składnikom, certyfikatom, atestom bezpieczeństwa oraz skuteczności. Kosmetyczne wybielanie zębów od wybielania stomatologicznego różni się zastosowanym preparatem. W gabinetach stomatologicznych do wybielania stosowane są żele z wysokoprocentową zawartością nadtlenku wodoru (chemicznego wybielacza, stosowanego m.in. w preparatach chemii gospodarczej). Formuła MAGIC WHITE™ jako jedyna nie zawiera nadtlenku wodoru. Zamiast tego zastosowano wodorowęglan sodu czyli sodę oczyszczoną stosowaną głównie w przemyśle spożywczym (np. proszek do pieczenia).

Zobacz więcej

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Umów wizytę w Klinice Piękna

Skontaktuj się

Klinika Piękna – Klinika Zdrowych Stóp
ul. Długa 20 lok. 4
06-500 Mława