Zabiegi laserowe

Strona główna » Zabiegi laserowe
Zabiegi laserowe2018-07-17T16:51:39+00:00

Zabiegi laserowe

Depilacja laserowa jest to depilacja niepożądanego owłosienia za pomocą wiązki światła laserowego. Laser diodowy wnika głęboko w skórę niszcząc cebulkę włosa wraz z jego korzeniem oraz uderza w naczynia włosowate, które odżywiają włos. Depilacja laserowa uważana jest za bezpieczną i bezinwazyjną. Energia emitowana przez laser pochłaniana jest przez melaninę (barwnik włosa), który następnie zmienia się w energię termiczną i niszczy nieodwracalnie cebulkę włosa.

Zobacz więcej

Laser frakcyjny CO2 to ultra nowoczesne urządzenie służące do trwałej i całkowitej regeneracji skóry oraz intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Frakcyjne wygładzanie skóry redukuje drobne zmarszczki, poprawia odcień i teksturę skóry, przywraca jej jędrność i zamyka duże pory. Laser frakcyjny spłyca również głębokie zmarszczki i blizny.

Zobacz więcej

Metoda ta polecana jest dla pań i panów walczących z rumieńcem na twarzy spowodowanym trwale rozszerzonymi naczynkami. Laser IPL usuwa rumień jak i drobne powierzchniowe naczynka, zapobiega również powstawaniu nowych zmian naczyniowych, rumienia i cech trądzika różowatego. Aparat emituje wiązki światła, które jest absorbowane przez krwinki czerwone. Ciepło jakie jest wydzielane pod wpływem absorpcji powoduje zatykanie i obkurczanie się naczynek.

Zobacz więcej

Laser firmy LaserScope o długości fali świetlnej 1064nm przeznaczony jest do niszczenia naczyń o dużej średnicy głęboko schowanych pod skórą. Dzięki homogenicznej penetracji ma bardzo szerokie spektrum zastosowania oraz minimalizuje ryzyko uszkodzenia tkanek. LaserScope Nd:Yag to najlepszy laser do usuwania zmian naczyniowych na nogach bez użycia skalpela oraz okresu rekonwalescencji.

Zobacz więcej

Skóra wokół oczu zmienia się wraz z upływem lat. Traci swoją naturalną elastyczność i sprężystość. Kiedyś piękne, naturalne oczy z wiekiem stają się coraz mniejsze, skóra wokół nich robi się ciemniejsza i bardziej pomarszczona. Sińce pod oczami, opadające powieki są jawnym dowodem nie tylko nieprzespanych nocy czy przepracowania, ale pierwszym, zauważalnym dowodem starzenia się skóry. Nasze spojrzenie nie wzbudza już takiego zachwytu jak kiedyś. I chociaż czasu nie zatrzymamy, mamy inteligentne rozwiązanie, by przywrócić atrakcyjność spojrzenia, młodzieńczy wygląd i pewność siebie.

Zobacz więcej

Termokoagulacja to zabieg, w którym wykorzystuje się ultraszybką częstotliwość radiową. Jest to technika stosowana w celu uzyskania efektu koagulacji niektórych powierzchownych niedoskonałości skóry, aby zmniejszyć ich widoczność lub całkowicie ją usunąć. Technologia Angie 13,56MHz firmy Apilus jest to zaawansowany system termokoagulacji.

Zobacz więcej

Urządzenie ULIM wykorzystuje technologię HIFU (High Focused Ultrasound) opartą na silnie skoncentrowanych falach ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości. Zastosowanie aplikatorów o różnej koncentracji fali pozwala na kontrolowane koagulowanie warstw skóry, na określonych głębokościach bez naruszenia ciągłości naskórka. Najgłębiej działający aplikator stymuluje warstwę SMAS oraz tkankę podskórną. Metoda pozwala na osiągnięcie efektów zarezerwowanych dotychczas dla chirurgicznych zabiegów z wykorzystaniem skalpela w znieczuleniu ogólnym. Jej zaletą jest również to, że zabiegi mogą być wykonywane niezależnie od pogody.

Zobacz więcej

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Umów wizytę w Klinice Piękna

Skontaktuj się

Klinika Piękna – Klinika Zdrowych Stóp
ul. Długa 20 lok. 4
06-500 Mława