Opalanie natryskowe

Strona główna » Opalanie natryskowe
Opalanie natryskowe2018-07-17T13:03:43+00:00

Opalanie natryskowe SunFX – zdrowa opalenizna w kilka minut

Teraz jest to już możliwe dzięki systemowi SunFX – niezwykle precyzyjnej profesjonalnej maszynie oraz gamie naturalnych produktów do opalania natryskowego. Naturalna pigmentacja SunFX to doskonała alternatywa dla szkodliwego promieniowania UV.

Opalanie natryskowe SunFX to propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną cieszyć się piękną opalenizną, zachowując młodość i zdrowie swojej skóry, bez ryzyka przedwczesnego starzenia się, alergii i nowotworów. Profesjonalnie przeprowadzony zabieg opalania z wykorzystaniem sprzętu i 100% naturalnych płynów SunFX, gwarantuje najwyższą precyzję oraz jakość usługi i zapewnia bezpieczeństwo nawet dla najbardziej wrażliwych, jasnych karnacji, osób z bielactwem, alergików oraz przyszłych mam.

Piękna i zdrowa opalenizna Mława

SunFX to gwarancja pięknej opalenizny:

  • natychmiastowy efekt,
  • najwyższa jakość produktów,
  • piękny, zdrowy odcień opalenizny,
  • 100% bezpieczeństwo dla skóry.

Opalanie natryskowe prosto od Matki Natury – 100% naturalnych składników

W czasach kiedy nasza skóra każdego dnia narażana jest na szkodliwe promieniowanie UV, zanieczyszczenia środowiska oraz silne alergeny pochodzące z kosmetyków, SunFX postawił na zdrowie i najwyższą czystość technologiczną swoich produktów. Każda receptura SunFX oparta jest o wyselekcjonowane naturalne barwniki organiczne, zapewniając przepiękny odcień opalenizny oraz optymalne zdrowie skórze.

Efekt widocznej opalenizny uzyskasz już po pierwszym zastosowaniu i utrzymuje się 7 do 14 dni. Zabieg wykonywany jest na stojąco za pomocą urządzenia rozpylającego preparat opalający. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji, zaś samo nakładanie opalenizny trwa około 5 minut. Wcześniej jednak, w celu uzyskania najlepszego efektu należy wykonać peeling całego ciała.

Przed opalaniem nie należy używać:

  • antyperspirantów,
  • perfum,
  • balsamów.

Po nałożeniu preparatu, kosmetyczka osusza ciało, w celu całkowitego wchłonięcia preparatu. Kolor utrwala się jeszcze w zależności od użytego preparatu przez kolejne 2 do 8 godzin więc nie należy w tym czasie brać kąpieli. Następnie zaleca się umycie skóry żelem nawilżającym, bez użycia gąbki. Podczas pierwszej kąpieli część bronzera zmywa się – jest to naturalny proces opalania natryskowego, opalenizna nadal utrwala się na skórze. W zależności od rodzaju skóry i sposobu jej pielęgnacji, opalenizna utrzymuje się od 7 do 14 dni.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Umów wizytę w Klinice Piękna

Skontaktuj się

Klinika Piękna – Klinika Zdrowych Stóp
ul. Długa 20 lok. 4
06-500 Mława